INTRACEUTICALS - Tlenowa Metoda Odmładzania Skóry

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii wprowadzania w skórę kwasu hialuronowego i skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu.

Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu.  

Szybkość działania i spektakularne rezultaty, jakie przynosi zabieg, sprawiają, że doceniły i pokochały go gwiazdy m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Gwyneth Paltrow, Kate Perry, Fergie, a także Justin Timberlake i John Galliano.

WYWIAD Z KOSMETYCZKĄ MADONNY NA TEMAT ZABIEGU INTRACEUTICALS

ZOBACZ JAKIE INNE GWIAZDY ZAKOCHAŁY SIĘ W ZABIEGU INTRACEUTICALS:

PRASA ZAGRANICZNA O INTRACEUTICALS

Zabieg jest bardzo skuteczny co potwierdzają wyniki badań klinicznych oraz kolejne tytuły uznania m.in.otrzymanie nagrody Ekspert Urody 2011.

Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals™ jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry, gdzie każda jego cząsteczka przyłącza wodę i w ten sposób następuje wypełnienie przestrzeni międzykomórkowych, oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego.

Wykorzystanie zjawiska infuzji (zasysania) - opracowanie specjalnego aplikatora, który w taki sposób podaje tlen na skórę, że wytwarza on na jej powierzchni próżnię, dzięki której skóra zasysa rozpylone wcześniej na jej powierzchni specjalne, ukierunkowane serum kosmetyczne. Serum to jest z jednej strony zasysane, z drugiej zaś wtłaczane poprzez aplikowanie tlenu pod lekkim i bezpiecznym ciśnieniem

Program Intraceuticals

Pełne efekty terapii uzyskuje się w serii 6 zabiegów. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji - po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Bezpieczeństwo
Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów - to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych i medycznych.

Metodę stosuje się w 2500 klinikach i gabinetach lekarskich i kosmetycznych w 35 krajach świata. Wykonano do chwili obecnej  ponad jeden milion zabiegów. Produkty używane są przez najbardziej prominentne i wymagające osoby na świecie.

 


Spa Elegance | © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone | www.spaelegance.pl